Gattuso gati të shkarkohet nga Napoli

Gattuso gati të shkarkohet nga Napoli

Misioni i Gennaro Gattuso tek Napoli mund të mos jetë i gjatë, njofton Insajderi.

Humbja 3 me 1 nga Verona ka bërë që drejtuesit e klubit të vëzhgojnë një trajner të ri.

Bëhet fjalë për RAFA Benitez i cili mund ta marrë drejtimin e Napolit, raporton Corriere dello Sport.

Napoli ka grumbulluar 34 pikë nga 18 ndeshje të zhvilluara dhe gjendet në pozitën e gjashtë. /Insajderi.com