Gazeta italiane: Mustafi transferohet te gjiganti italian

Gazeta italiane: Mustafi transferohet te gjiganti italian

Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi nuk e ka të sigurt të ardhmen e tij në Arsenal.

Mustafi këtë sezon është kritikuar për paraqitjen e dobëta në Premier League nga analistët si dhe tifozët, të cilët kanë kërkuar shitjen e tij, në shumë në Insporti.com.