Genta Ismajli provokon me veshje transparente (Foto)

Genta Ismajli provokon me veshje transparente (Foto)

Genta Ismajli është duke u përfolur shumë për dashurin e re, këngëtarja qe nga lidhja e fundit para dhjete viteve nuk është parë më me askënd, lajmi se ajo tashmë është më dikë bëri bujë të madhe.

Genta po përfolët shumë edhe për karrierën e saj në Turqi, ku dhe po qëndron për momentin për ti finalizuar projektet e radhës që duket te jenë për tregun atje.

Mirëpo nuk janë veç sukseset dhe te arriturat ato për të cilat përfolët Genta, ajo di të tërheq vëmendjen e mediave çoftë edhe me një foto, apo me një postim në rrjetet sociale.

Kësaj here pos tjerash Genta merr vëmendje për mënyrën e veshjes, ajo duket tejet tërheqëse me një bluzë te bardhe, ku vë në pah linjat e saj trupore.