Genta Ismajli publikon video duke puthur një mashkull

Genta Ismajli publikon video duke puthur një mashkull

Këngëtarja Genta Ismajli është një prej këngëtareve e cila ka arritur që ta mbaj larg mediave e publikut jetën e saj private.

Që nga ndarja me Milot Binakun emri i saj nuk është lakuar për flirte apo edhe ndonjë lidhje tjetër të gjatë.

Genta kohën më të madhe po e kalon me shoqëri dhe bashkëpunëtor. Në një video të fundit shihet duke e puthur një mashkull por nuk dihet se çfarë e ka këngëtarja.