Genta Ismajli shkëlqen me veshje provokuese, premton diçka të re (VIDEO)

Genta Ismajli shkëlqen me veshje provokuese, premton diçka të re  (VIDEO)

Genta Ismajli po kalon momente të bukura, si në jetën personale ashtu edhe në atë profesionale.

Jave më parë ajo u prit si yll ndërkombëtar në Turqi, ku paralajmëroj një projekt të madh atje, e pak më vonë u mësua se ajo tashmë ka edhe të dashur.

Gentën jemi mësuar ta shohim çdo herë tërheqëse dhe ekstravagante, si në paraqitje publike si në vidoe klipet e saj.

Edhe në foton dhe videon e fundit që po shpërndahen në rrjetet sociale, Genta duket e mahnitshme me një kostum luksoz dhe të shkëlqyeshëm.

Nga kjo video e shkurtë mësohet se Genta po bien diçka të re, se a bëhet fjalë për projektin në Turqi apo për ndonjë projekt tjetër mbetet të shihet.

Por pa dyshim që për fansat  e shumët të këngëtares ky është një lajm i mirë.