Genta Ismajli uron motrën për ditëlindje me foto joshëse – ja dy motrat e saj

Genta Ismajli uron motrën për ditëlindje me foto joshëse – ja dy motrat e saj

Genta Ismajli festoj ditëlindjen e saj para 3 ditësh, e sot ditëlindjen feston motra e saj Anda.

Qe nga mëngjesi e deri me tani Genta ka bëre disa publikime në rrjetet sociale dedikuar ditëlindjes se motrës së saj.

E në njërin nga postimet e Gentës, ka marre vëmendje më te madhe nga fansat e këngëtares, pasi aty motra e saj Anda duket tejet joshëse.

Përveç Andes, Genta ka dhe një motër tjetër Manin, e cila është e njohur për publikun shqiptare nga foto sesione të shumta.