Genta Ismjli vjen me foto provokative

Genta Ismjli vjen me foto provokative

Genta Ismajjli është ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, përgjatë 16 viteve karrierë, ajo njihet si këngëtare energjike dhe e guximshme për të bërë video dhe paraqitje ekstravagante.

Së fundmi Genta ka bërë disa foto ku duket mjaft atraktive, e disa nga këto foto ka rrjedhur sot gjatë ditës në internet.

Genta këto ditë është përfolur shumë për lidhjen e saj të re me biznesmenin Turk si dhe për karrierën e nisur në Turqi, duke bashkëpunuar me njërin ndër reperet më të famshëm atje.