Georgina duket super seksi pran Ronaldos (FOTO)

Georgina duket super seksi pran Ronaldos (FOTO)

Georgina Rodriguez gjithnjë e më shumë po merr vëmendjen e faqeve rozë gjatë pjesëmarrjes në evenimente të ndryshme, në të cilat e shoqëron partnerin e saj, Cristiano Ronaldo.

Bukuroshja dhe superylli i Juventusit kanë qëndruar këto ditë në Dubai, ku futbollisti mori pjesë në Konferencën Ndërkombëtare Sportive dhe u shpall lojtari i viti nga Globe Soccer, me shume ne Insporti.com