Geti paralajmëron duetin e ri

Geti paralajmëron duetin e ri

Rep-artisti Ghetto Geasy ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Njëkohësisht krijuar konfuzion me fotografinë e postuar me të cilën ka zgjedhur ta paralajmërojë bashkëpunimin.

“Kush e gjen me kon është feat [duet]” – pyet Getoari.

Në fotografi, në krah të tij shihet Agon Amiga.

Mesa duket, kënga do jetë me të dhe njëherësh do të nënkuptojë ndreqjen e raporteve mes djemve që u ndanë me sherr e mospajtime pas afro 20 vitesh rrugëtim të përbashkët në diskografinë shqiptare./Insajderi.com