Gigi Hadid dhe Zayn Malik, në pritje për tu bërë prindër

Gigi Hadid dhe Zayn Malik, në pritje për tu bërë prindër

Modelja me famë botërore Gigi Hadid është shtatzënë, dhe babai i foshnjes është i dashuri i saj Zayn Malik.

Burime të TMZ pranë çiftit, kanë bërë të ditur se ata janë në pritje të bëhen prindër, derisa ende nuk e kanë mësuar gjininë e foshnjes.

Dy familjet e tyre janë shumë të emocionuara, derisa gjithnjë sipas TMZ, thuhet se Gigi ka qëndruar në fermën e saj në Pensilvani gjatë karantinimit e padyshim edhe Zayn është atje.

Kujtojmë që ata ishin bashkë nga viti 2015 por u ndanë në mars të 2018-tës, për tu ribashkuar zyrtarisht përsëri.

 

 

Review sjell fansin e flakt të Albin Kurtit