Gigi Hadid poston një selfie të rrallë për të treguar ndryshimin që ka bërë

Gigi Hadid poston një selfie të rrallë për të treguar ndryshimin që ka bërë

Përditësimet e zakonshme të Gigi Hadid në media sociale janë bërë të rralla që kur ajo lindi beben e saj në shtator.

Por modelja ndau selfin e saj të parë në javë të enjten, duke zbuluar një prerje të re të butë.

Fotografia e postuar tregon ndryshimin e stilit të flokëve të modeles, një stil që i shkon shumë.

Gigi shkroi “prerje e freskët flokësh, gjatë borës së parë”, duke aluduar në reshjet e borës në Neë York, ku ajo jeton me të dashurin Zayn Malik dhe vajzën e tyre.

Imazhi e tregonte atë të ulur në divan, me sa duket në banesën e tyre./Insajderi.com

Mirror