Gjatë javës u pa në krah të Ledri Vulës, sot modelja publikon foto tërësisht nudo

Gjatë javës u pa në krah të Ledri Vulës, sot modelja publikon foto tërësisht nudo

Ajo është një ndër modelet më të bukura shqiptare që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara.

Bëhet fjalë për Lorena Halitin, e cila së fundi ishte pjesë e video projektit të Ledri Vulës, “Rio”.

Madje, dyshja ishte parë në përqafim të njëri-tjetrit duke shkaktuar spekulime se ka diçka më tepër se miqësi.

“Veshjen e duhur të ditëlindjes sime e kam veshur vetëm në ditëlindjen time të vërtetë”, ka shkruar zeshkania në llogarinë personale në Instagram.

Por, gjatë ditës së sotme zeshkania ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet lakuriq dhe mbulon gjinjtë me duar.

Ndryshe, Halitin do ta shohim edhe në projekte të tjera të modës dhe muzikës gjatë këtij viti kalendarik.