“Gjejeni çfarë?” – Blogerja shqiptare në pritje të ëmbël

“Gjejeni çfarë?” – Blogerja shqiptare në pritje të ëmbël

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, blogerja e njohur shqiptare, Anxhelina Kotorri njoftoi se ajo po bëhet nënë për herë të parë, njofton Insajderi.

Ajo publikoi një video në postim ku shfaqet e buzëqeshur duke vallëzuar.

“Gjejeni çfarë? Kush do t’i shtohet grupit të mamave #19 javësh shtatzënë. Bebi po vjen”, shkruan Anxhelina krahas videos ku shfaqet veshur me një fustan blu ngjitur pas trupit ku vërehej këndshëm barku i rrumbullakosur.

Ndërkohë, komentuesit, nisur nga emoji i njëbrirëshit blu dhe fustanit që ka zgjedhur të veshë për njoftimin, po besojnë se ajo po pret një djalë. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anxhelina Kotorri (@angelinas.lbook)