Gjenden mbetje mortore në Deçan

Gjenden mbetje mortore në Deçan

Policia e Kosovës njofton se në Deçan janë gjetur disa eshtra që dyshohet të jenë të njeriut, përcjell Insajderi,

Rastin e ka raportuar një person, i cili ka njoftuar se mbetjet i ka gjetur gjatë punimeve.

Ngjarja ka ndodhur të premten e 21 majit, rreth orës 13:00.

Lidhur me rastin janë njoftuar njësiti i krimeve të luftës dhe prokuroi kujdestar./Insajderi.com