Gjendet e vdekur një grua në Obiliq

Gjendet e vdekur një grua në Obiliq

Një grua është gjetur pa shenja jete të enjten rreth orës 08:55 në Obiliq, njofton Insajderi.

Siç njofton policia, vitima femër kosovare është gjetur në banesën e saj.

“Është raportuar se viktima femër kosovare në banesën e saj është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Insajderi.com