Gjendet i vdekur aktori i njohur

Gjendet i vdekur aktori i njohur

Njëri prej aktorëve që luaji në “Power Rangers Ninja Storm”, u gjet i vdekur në Zelandë të Re.

Policia u thirr në Wellington, sot herët në mëngjes dhe gjeti Pua Magasiva të vdekur. Ai ishte 38 vjeçar, transmeton Klan Kosova.

Një polic tha të shtunën se nuk kishte rrethana të dyshimta rreth vdekjes së tij.

Në Zelandën e Re, ai ishte i njohur për shumë role.