Gjendet i vdekur një burrë në Prishtinë

Gjendet i vdekur një burrë në Prishtinë

Një person është pa shenja jete të hënën në Prishtinë, njofton Insajderi.

Policia bën të ditur se viktima është mashkull kosovar dhe është gjetur rreth orës 15:58 në rrugën “Fazli Graiçevci”.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Insajderi.com