Gjendet një person i vdekur në Gjakovë

Gjendet një person i vdekur në Gjakovë

Një person të mërkurën në Kosovë është i gjendur i vdekur, njofton Insajderi.

Trupin e tij të pajetë e ka parë gruaja e tij, për të raportuar te Policia më pas.

Njësitet policore kanë dalur ë vendin e ngjarjes, ndërsa ekipi mjekësor e konstatoi vdekjen.

“Në vendin e ngjarjes afër viktimës është gjetur  dhe sekuestruar një pistoletë. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e Policisë. /Insajderi.com