Gjendet pa shenja jete një person në këtë qytet të Kosovës

Gjendet pa shenja jete një person në këtë qytet të Kosovës

Një person pa shenja jete është gjetur në Rahovec.

Policia përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

“Është raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Insajderi.com