Gjiko dhe Buta sjellin ‘My bro’

Gjiko dhe Buta sjellin ‘My bro’

Ka një kohë që Gjiko e paralajmëronte një duet 100% hip-hop. E ky bashkëpunim, erdhi!

Para pak minutash, reperi ka publikuar këngën e tij më të re me Butën të titulluar ‘My Bro’.

Si zakonisht, kjo këngë mban vulën e BigBang të RedBox Entertainment dhe ka videoklip të vizuelizuar nga Imagine Films.

Ndiqeni të plotë më poshtë! /Prive.al