fbpx

Gjiko po pregatit këngë të re, mësoni kush është këngëtari me të cilin po bashkëpunon

Gjiko po pregatit këngë të re, mësoni kush është këngëtari me të cilin po bashkëpunon

Gjiko dhe Butrinti kanë prezantuar një pjesë nga kënga e tyre, që është një bashkëpunim mes të dyve.

Janë bërë bashkë reperi Gjiko dhe artisti i hiteve, Butrint Imeri.

Dyshja tashmë kanë gati këngën e tyre, të cilës nuk ia kanë konfirmuar titullin, por në një video të postuar kanë shkruar: “A jeni për bakllavë?”

View this post on Instagram

A jeni per bakllave? 🤤 @butrint_official

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Në këtë video dëgjohet një pjesë shumë e madhe nga kënga, e cila duket se do të jetë ritmike dhe shume e ngjajshme me këngët e tjera të Gjikos.