Gjiko premton shpërblim në vlerë 50 euro, për personin që do t’i tregojë barcoletën më të fortë

Gjiko premton shpërblim në vlerë 50 euro, për personin që do t’i tregojë barcoletën më të fortë

Reperi i njohur Gjiko, është një nga reperët më të ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ai shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij apo aktivitetet muzikore.

MOS E HUMBISNI > Kështu e nxori jashtë diskotekës motrën e vet, Ermal Fejzullahu!

Teksa është në përfundim e sipër të një projekti të ri muzikor në bashkëpunim me Nora Istrefin, Gjiko të mërkurën publikoi një ‘selfie’ nga prapaskenat e xhirimeve, në Instagram.

Në përshkrimin e fotografisë, reperi shkroi se ka një shpërblim në të holla për personin që do ta bënte të qeshte me një shaka të fortë.

View this post on Instagram

50 euro kush mshtin me kesh me naj barcolet tfort (part II)

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

“50 euro kush më bënë të qeshë me ndonjë barcoletë të fortë”, kanë qenë fjalët e reperit në Instagram.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve, të cilët nuk kanë hezituar të shkruajnë secili prej tyre nga një shaka, në tentim për ta bërë reperin nga Peja për të qeshur.

Review me Ermal Fejzullahun / Tregon rastin se si e kishte çarë kokën