Lajm i Sponsorizuar

Gjini premton në Gjakovë parkun më të madh dhe më unik në gjithë Kosovën

13.11.2017 21:38
Gjini premton në Gjakovë parkun më të madh dhe më unik në gjithë Kosovën

Kandidati i AAK-së për kryetar të Gjakovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka premtuar në ditën e parë të fushatës për balotazh, hapësira të gjelbra në Gjakovë të cilat sipas tij mungojnë.

Ai ka prezantuar planin e tij për parkun e qytetit të Gjakovës i cili sipas Gjinit pritet të jetë një ndër më të mëdhenjtë në të gjithë Kosovën.

“Ky park do të jetë parku më I madh brenda qytetit në gjithë Kosovën, do të jetë unikat sepse do të mbillen të gjitha llojet e drunjve që mbillen në Kosovë”, ka thënë Gjini.

Dëgjojeni planin e Gjinit për këtë park.

Parku po ashtu njëri nga projektet e mëdha për 4 vitet e ardhshme.#TaniGjakova #VOTO 5️⃣0️⃣✅

Posted by Ardian Gjini on Monday, 13 November 2017