Gjira ‘sulmon’ Melindën: Në mars i ka vdekur nëna, e në maj lanson këngë duke “u dridh” me tanga

Gjira ‘sulmon’ Melindën: Në mars i ka vdekur nëna, e në maj lanson këngë duke “u dridh” me tanga

Reperja Gjira ka reaguar pas publikimit të këngës së Melinda Ademit, ku nuk ka lënë pa i përmendur edhe nënën e ndjerë, shkruan Insajderi.

Gjira në Instagram ka shkruar se “Në mars i ka vdekur nëna nga kanceri e në maj lanson këngë duke u dridhur në tanga”.

Sipas saj, kjo është mungesë e moralit dhe ndërgjegjes.

“Më fal po këto femra nuk po mundem të i marrë seriozisht. %moral % ndërgjegje, %talent %shije. Pusho në paqe”, ka shkruar Gjira.

Rep-artistja, Melinda ditë më parë ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “ Qa din ti”.

Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për një ditë ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në YouTube.

Ajo bëri rikthimin në skenë pas disa muajsh në pauzë pas vdekjes së nënës së saj dhe kjo ishte kënga e parë për vitin 2021./Insajderi.com