Goditja e javës (VIDEO)

Goditja e javës (VIDEO)

Në Poloni është zhvilluar ndeshja e vlefshme për DSF Kickboxing Challenge 14, mes Piotr Romankevich dhe Daëid Zoltaszek.

Romankevich në këtë meç ka nokautuar dy herë kundërshtarin, duke e lënë pa ndenja atë gjatë rënies në raundin e tretë.

Piotr Romankevich me këtë goditje siç quhet “pikëpyetje”, klikoni KËTU për ta lexuar lajmin e plotë.

Goditja e javës