fbpx

Gol nga penalltia në ndeshjen Zvicër – Japoni (VIDEO)

Gol nga penalltia në ndeshjen Zvicër – Japoni (VIDEO)

Goli i parë në ndeshjen është shënuar ndërmjet Zvicres dhe Japonisë në minutën e 42-të të takimit. Goli nga pika e bardhë e ka shënuar lojtari i Milan, Rodriguez.

Goli i Rodriguez në Insporti

Gol nga penalltia në ndeshjen Zvicër – Japoni (VIDEO)