Raporton Policia

Grabitet një bankë në Prishtinë – grabitësit të pajisur me thika e revole

Grabitet një bankë në Prishtinë – grabitësit të pajisur me thika e revole

Është grabitur një bankë në Prishtinë, dje rreth orës 17:00, njofton Insajderi.

Sipas raportit të policisë, grabitja ka ndodhur nga dy persona.

Punëtorja e bankës ka treguar se njëri ishte me thikë dhe tjetri me revole.

Sipas saj, ata i kanë  grabitur para dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar./Insajderi.com