Grammy 2021: Veshjet më të bukura të mbrëmjes

Grammy 2021: Veshjet më të bukura të mbrëmjes

Siç pritej, çmimet e 63-të vjetore Grammy miratuan një format dixhital ‘hibrid’ për ceremoninë e së dielës, duke rezultuar në një përzierje të paraqitjeve fizike të tapetit të kuq dhe atyre nga shtëpia.

Por, si gjithmonë, stili në mbrëmjen prestigjioze ishte më i ndritshëm, më i guximshëm dhe më i gjallë nga vitet e kaluara.

Më poshtë ju sjellim disa nga veshjet më të bukura që parakaluan tapetin e kuq këtë vit. /Insajderi.com

Taylor Swift

Jhene Aiko

Dua Lipa

Megan Thee Stallion

Doja Cat

Phoebe Bridgers

Harry Styles