Gratë vjedhin lule me rrënjë në Podujevë

Gratë vjedhin lule me rrënjë në Podujevë

Dy gra janë parë duke vjedhur disa lule me rrënjë në një vazo në qendër të qyteti të Podujevës.

Derisa ato ecin pranë luleve, njëra nga gratë zgjatë dorën me shpejtësi e e vjedh lulen dhe e merr atë me rrënjë. Ajo është kap nga kamerat e sigurisë të një dyqani në Podujevë.

Më poshtë mund të shihni videon:

Faqja PODUJEVA, sjell nëpërmjet një kamera sesi realizohen vjedhjet e luleve të lokaleve në Podujevë. Regjistrimi është kryer në një nga lokal që ndodhet në rrugën e spitalit. Sipas informatave po të njejtit persona kanë kryer vjedhje mbi 10 herë.

Gepostet von PODUJEVA am Dienstag, 9. Juli 2019