Grezda e Marashi nuk kanë kufij, ja çfarë thonë tash (FOTO)

Grezda e Marashi nuk kanë kufij, ja çfarë thonë tash (FOTO)

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda, feston 25-vjetorin e lindjes. Sulmuesi i cili aktualisht është pjesë e Osijekut, po i kalon këto ditë të vështira në karantinë, me të dashurën e tij, Oriola Marashi. Ky fakt është zbuluar nga postimet në ambientet e përbashkëta që Erosi dhe Oriola kanë bërë në “Instastory”. Artikulli i plotë në Insporti.com