Grinden Zidane e Modric, kjo është arsyeja

Grinden Zidane e Modric, kjo është arsyeja

Reali është duke u përgatitur për sezonin e ri, por dëmtimi i rëndë që ka pësuar Asensio e ka rënduar shumë klimën te skuadra spanjolle. Sulmuesi anësor, u dëmtua në sfidën me Arsenalin dhe mjekët e kanë stopuar lojtarin për 7 muaj.më shumë në Insporti