Gruaja po lyente sytë në taksi por e pëson keq

13.06.2018 17:28
Gruaja po lyente sytë në taksi por e pëson keq

Një grua rreth të 20-tave është aksidentuar rëndë pasi që një laps i syve i është futur asaj në sy.

Ngjarja ndodhë në një taxi përderisa vajza po bënte ‘make up’, e që përgjatë rrugës ndodhi një aksident, shkruan Gazeta Alo

Në momentin e frenimit të taxit, vazja ishte duke u lyer dhe në moment lapsi i është futur nësy.

Vajza ka humbur shikimin plotësisht ani pse intervenimi i mjekëve ishte i menjëhershëm.

Ngjarja ka ndodhur në Tajlandë gjatë fundjavës.