Gruaja raporton në polici se i është zhdukur burri

Gruaja raporton në polici se i është zhdukur burri

Një person është zhdukur në rrugën “Fahredin Hoti” në Prizren, njofton Insajderi.

Ngjarja ka ndodhur të enjten, rreth orës 10:00.

Rastin në polici e ka raportuar bashkëshortja e viktimës.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar ishte larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës./Insajderi.com