Guardiola dhe Man City marrin këtë vendim për Muriqin, pas paraqitjeve me Kosovën

Guardiola dhe Man City marrin këtë vendim për Muriqin, pas paraqitjeve me Kosovën

Arijanet Muriqi pritet të vazhdojë me Manchester Cityn, por sezonin e ardhshëm do të dërgohet në huazim.

Klubi kampion i Premierligës ka vendosur t’i vazhdojë kontratën portierit shtatlartë të “Dardanëve”, shkruan Insporti

Portieri i Kombëtares së Kosovës është cak i disa klubeve angleze duke përfshirë skuadrën e njohur e cila garon në Championship, Nottingham Forest.

Lexo më shumë