Guardiola e dëshiron këtë dhuratë nga City pasi fitoi titullin e Premierligës

16.04.2018 16:39
Guardiola e dëshiron këtë dhuratë nga City pasi fitoi titullin e Premierligës

Pep Guardiola dëshiron të bashkohet sërish me një prej ishfutbollistëve të tij, me shpresën se drejtuesit e Manchester City do t’ia bëjnë këtë dhuratë për titullin e fituar, pesë javë para fundit.

Guardiola, e dëshiron lojtarin në mesfushën e City në sezonin e ardhshëm, pasi David Silva, Fernandinho dhe Yaya Toure kanë hyrë në të 30-tat.

Futbollisti të cilin dëshiron ta transferojë Guardiola