Guardiola synon transferimin e tre lojtarëve të Interit

Guardiola synon transferimin e tre lojtarëve të Interit

Pep Guardiola po mendon për përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm.

Dhe tekniku spanjoll ia ka vënë syrin tre lojtarëve të Interit: sulmuesin Lautaro Martinez, mbrojtësin Milan Skriniar dhe të riun Alesandro Bastoni, me shume ne Insporti.com