Gwyneth Paltrow pozon në “kostumin e lindjes” për ditëlindjen e saj të 48-të

Gwyneth Paltrow pozon në “kostumin e lindjes” për ditëlindjen e saj të 48-të

Gwyneth Paltrow tronditi fansat kur ajo u fotografua plotësisht e zhveshur për të shënuar 48 vjetorin e lindjes, duke e lënë vajzën e saj Apple të mërzitur.

Ylli me krenari tregoi trupin e saj të lakmueshëm ndërsa bënte shaka për pozimin me “kostumin e ditëlindjes” së saj.

Aktorja e postoi foton në Instagram duke e ndërlidhur figurën e saj të tonifikuar me ndërmarrjen e saj të bukurisë dhe kujdesit për lëkurën “GOOP”.

Gëyneth pozon e buzëqeshur me fytyrën e saj natyrale, pa make up, përderisa një këmbë e ka ngritur për të mbuluar pjesët intime.

Një eksibicioniste e vërtetë, ajo pozonte në një ambien të hapur, me shumë pemë përreth.

“Ju falenderoj shumë për urimet e ditelindjes dhe falenderoj GOOP për gjalpin e ri të lëkurës së trupit që më bën të ndjehem mirë në lëkurën time”, ka thënë ajo në shkrimin poshtë fotos./Insajderi.com

Burimi: The Sun