fbpx

Hadërgjonajn e “tradhëtojnë” bikinet, tregon më shumë se sa duhet

Hadërgjonajn e “tradhëtojnë” bikinet, tregon më shumë se sa duhet

Anxhelina Hadërgjonaj ka vite që është shpërngulur në Amerikë për studime, por si duket ajo nuk mendon rikthimin në Shqipëri.

Ajo tanimë ka lënë anash dhe projektet muzikore, pasi ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re.

Shpeshherë e shohim teksa publikon fotografi e video të nxehta në rrjete sociale, duke bërë kështu që edhe ndjekësit të shpërthejnë në komente.

Në paraqitjen e fundit ajo shfaqet pranë një pishine, ku me bikinit e lagura, bukuroshja ka nxjerrë në pah gjoksin, shkruan GazetaBlic.

Kujtojmë se Anxhelina ka qenë e lidhur me Fatmir Hysenbelliun, një nga njerëzit më të pasur në Shqipëri.