Hajnat e ‘shkatërrojnë’ një veturë në Prishtinë duke tentuar ta vjedhin

Hajnat e ‘shkatërrojnë’ një veturë në Prishtinë duke tentuar ta vjedhin

Muajve të fundit dukshëm ka shënuar rritje numri i rasteve të vjedhjeve të ndryshme në vendin tonë.

‘Cak’ i tentim-vjedhjes së fundmi ka qenë edhe një veturë e tipit “Golf” në Prishtinë, shkruan Indeksonline.

 

 

Sipas pronarit, personi që dyshohet se ka kryer këtë vepër ka hyrë në garazhë dhe ka thyer xhamin e pasmë të veturës.