Hakan Calhanoglu kalon COVID-19, i gatshëm ndaj Bologna-s  

Hakan Calhanoglu kalon COVID-19, i gatshëm ndaj Bologna-s   

Lajm i mirë për teknikun e Milan-it, strategun Stefano Piolin pasi lojtari turk Hakan Calhanoglu është shëruar nga Coronaviurusi, njofton Insajderi.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë fantazisti i ‘kuqezinjve’ ku ka pohuar negativitetin e tij me virusin.

Me anë të një postimi në rrjetin e tij zyrtar në “Instagram”, ai ka shkruar se ka mposhtur COVID-19 dhe është rikthyer.

Trekuartisti turk nuk luan që më 12 janar në sfidën e Kupës së Italisë ndaj Torinos dhe do të jetë i gatshëm të ndihmojë ‘kuqezinjtë’ në transfertën e së shtunës në Bologna. /Insajderi.com