Halil Kastrati niset drejt Çekisë – mesazh për kombëtaren

Halil Kastrati niset drejt Çekisë – mesazh për kombëtaren

Humanisti shqiptar, Halil Kastrati, i ka dalë në përkrahje kombëtares kosovare në ndeshjen më Çekinë, shkruan Insajderi.

Këtë e ka bërë përmes rrjetit të tij social, Facebook.

“Bashkë me Bali Muharremaj dhe Arsim Kabashi – Cima Construction u nisëm për Çeki. Si gjithmonë në përkrahje të djelmoshave tonë Hajde Kosovë , duam fitore”, ka shkruar ai.

Ndeshja Çeki-Kosovë do të zhvillohet më 14 nëntor./Insajderi.com/

Enda pa filluar shitja e biletave, fillojnë të vërehen parregullsitë e para