Hapen dyert e “Fadil Vokrrit” – këto janë detajet (FOTO)

Hapen dyert e “Fadil Vokrrit” – këto janë detajet (FOTO)

Kanë mbetur më pak se dy orë nga fillimi i ndeshjes miqësore mes Kosovës dhe Gjibraltarit në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Dyert janë hapur për tifozët dhe ata kanë filluar të hyjnë brenda stadiumit për ta përkrahur kombëtaren e Kosovës. Më shumë Insport.