Haradinaj me politikanë e biznesmenë viziton Dibren

Haradinaj me politikanë e biznesmenë viziton Dibren

Deputeti nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, sot ka vizituar qytetin e Dibrës.

Ai përmes Facebook ka treguar se së bashku më të ka qenë edhe Kryeparlamentari i Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi dhe biznesmeni Arsim Papraniku.

“I mahnitur me këtë pjesë të bukur të trojeve tona”. – ka shkruar Haradinaj.