Harry Styles tregon koleksionin e tatuazheve në videoklipin e këngës së re

Harry Styles tregon koleksionin e tatuazheve në videoklipin e këngës së re

Harry Styles ngacmoi fansat e tij ndërsa doli pa këmishë në videoklipin e tij të ri.

Ish ylli i One Direction lansoi ​​videon e shumëpritur për këngën të tij të fundit Golden të hënën dhe tashmë ka tërhequr vëmendjen e fansave të tij.

Videoja ëndërrimtare u filmua në Amalfi Coast dhe pa shumë skena të Harry-it topless nëpër një ambient të egër.

Adhuruesit e tij përjetuan shumë emocione ndërsa ai tregonte sensin e tij të jashtëzakonshëm të stilit në videon.

Ai kishte veshur një këmishë të hapur prej liri dhe pantallona të shkurtra që përputheshin me pantallona të stilit kanavacë, duke u siguruar që koleksioni i tij i mahnitshëm i tatuazheve të shihej plotësisht./Insajderi.com