Artikull i Sponsorizuar

Hasani porosit qytetarët: Të dielën jepeni votën për njerëz që mbajnë fjalën, për liderët e ri

Hasani porosit qytetarët: Të dielën jepeni votën për njerëz që mbajnë fjalën, për liderët e ri

Kandidati për deputet nga radhët e Nisma për Kosovën, Bajram Hasani tashmë në përmbyllje të fushatës zgjedhore pasi që ka takuar qytetarë të shumtë, me të cilët ka ndarë shqetësimet, hallet e shpresat për ditë më të mira, ka porositur këta të fundit që të dielën me 11 qershor të votojnë për njerëz që mbajnë fjalën, për liderët e ri.

Hasani ka theksuar se programi i Nisma’s dhe koalicionit në tërësi është ai që u përshtatet më së shumti nevojave të qytetarëve.

Ky është postimi i plotë i Hasanit:

Të dashur qytetarë vetëm edhe pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet. Vetëm edhe tri ditë kanë mbetur kur ju do të vendosni për të ardhmen tuaj.
Gjatës këtyre ditëve të fushatës personalisht kam takuar mijëra njerëz tek të cilët pashë entuziazmin për fitoren tonë. Qytetarë të dashur programi i NISMA’s dhe koalicionit në tërësi është ai që u përshtatet më së shumti nevojave tuaja.
Të dielën të gjithë para kutive tē votimit. Jepeni votën për njerëzit që e mbajnë fjalën, për liderët e ri.

Voto Bajram Hasani nr. 22