Haxhi Krasniqi ndahet me Heidi Lushtakun?

Haxhi Krasniqi ndahet me Heidi Lushtakun?

Boksieri i famshëm kosovar, Haxhi Krasniqi ka marr goditjen më të madhe të kohëve të fundit. Krasniqi duket se po i ndan rrugët me Heidi Lushtakun.

Lidhja e tyre disavjeçare po shihet se është drejt fundit ngase Krasniqi ka fshirë të gjitha fotografitë me Heidin dhe konfirmimin e lidhjes me të, shkruan Indeksonline.

Të njëjtën gjë e ka bërë edhe bukuroshja drenicake.

Ajo ka lënë vetëm një fotografi me bokiserin me një person të dashur të familjes në mes.