fbpx

HEROLIND SHALA BEFASON ME KLUBIN E RI

HEROLIND SHALA BEFASON ME KLUBIN E RI

Reprezentuesi kosovar, Herolind Shala, është bërë me skuadër të re pas largimit nga IF Star.

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës ka nënshkruar me skuadrën e famshme norvegjeze Valerenga.

Skuadra nga Norvegjia ka fituar garën me skuadrat si Dynamo Moskë, Grasshoppers dhe Lokeren, por vendimi i kosovarit ishte për Valerenga, më shumë në Insporti.