Hidhni një sy brenda shtëpisë së mrekullueshme të aktores nga “Game of Thrones”

Hidhni një sy brenda shtëpisë së mrekullueshme të aktores nga “Game of Thrones”
Burimi i fotografisë: Neue Focus/Douglas Elliman, C Flanigan/Getty Images

Aktorja Emilia Clarke, i cili ka luajtur në “Game of Thrones” si dhe filma si “Terminator” dhe “Star Wars”, ka shitur shtëpinë e saj në Venecia, Kaliforni për 4.4 milionë dollarë, shkruan Insider, transmeton Insajderi.

Pavarësisht çmimit, prona ka vetëm dy dhoma gjumi dhe tre banja.

Agjenti i patundshmërive, Douglas Elliman e përshkruan pronën 11-vjeçare si një “shtëpi arkitektonike që të lë pa frymë”.

Prona e mbyllur u krijua me privatësi në mendje, shtuan sekserët, dhe përshkroi se është një “arratisje e izoluar e vendosur në një nga rrugët më të mira në Venecia”, afër plazhit dhe Marina Del Rey.

Shtëpia ka hapësirë prej 261 metrash katrorë. Më poshtë mund të shihni disa pamje brenda pronës mahnitëse. /Insajderi.com

Foto: Neue Focus/Douglas Elliman

Foto: Neue Focus/Douglas Elliman

Foto: Neue Focus/Douglas Elliman

Foto: Neue Focus/Douglas Elliman

Foto: Neue Focus/Douglas Elliman

Foto: Neue Focus/Douglas Elliman

Foto: Neue Focus/Douglas Elliman