Hyn në fushë dhe pas 40 sekondash shënon këtë autogol të pabesueshëm [Video]

Hyn në fushë dhe pas 40 sekondash shënon këtë autogol të pabesueshëm [Video]

Futbollisti i ekipit kinez, Beijing Guoan, Wei Shihao e mbylli ndeshjen ndaj Shanghai Shenhua me një episod, i cili vështirë se mund të besohet.

Shihao u aktuivizua në minutën e fundit të takimit, kur skuadra e tij po kryesonte me rezultatin 2-1, një lëvizje kjo e ndërmarrë nga trajneri i Beijing për të fituar kohë.

Video: Autogoli qesharak vetëm 40 sekonda pasi u fut në lojë