fbpx

I buzëqeshur dhe i rrethuar me njerëz – pamje pas daljes së Lushtakut nga selia e Speciales

I buzëqeshur dhe i rrethuar me njerëz – pamje pas daljes së Lushtakut nga selia e Speciales

Sami Lushtaku është larguar nga ndërtesa ku është intervistuar për disa orë, por nuk ka folur asgjë në lidhje me atë se çfarë është folur me prokurorin.

Avokati i Lushtakut, Geoffrey Nice, sikurse klienti i tij, kanë thënë se nuk do të flasin në lidhje me atë se çfarë është diskutuar në intervistim.

Për të parë videon, klikoni këtu: VIDEO

Por, në një fotografi të realizuar nga Indeksonline shihet Lushtaku pas daljes nga selia e Gjykatës Speciale në Hagë. /Insajderi.com